SOSYAL ALANLAR

"Çocuklarınızın yeşil ile iç içe büyüyeceği bir yaşam."

Her ihtiyaca rahatlıkla cevap veren yüksek nitelikli Mesa Orman; parkları, bahçeleri, süs havuzları, dinlenme alanları ve yürüyüş yollarının yanı sıra; havuzları, tenis ve basketbol sahaları ile de ayrıntılarındaki mükemmelliği yansıtıyor.

Mesa Orman, üzerinde yer aldığı dümdüz arazi ile kolay mobilite imkanı sunuyor. Böylece çocuklarınız, oyun parklarında ve yeşil alanlarda özgürce koşup, doyasıya eğlenebilirler.

Mesa Orman Sosyal Alanlar

"Camı açın ve kuş cıvıltılarına kulak verin."

Tabiatın sunduğu tüm renkleri içerisinde barındıran avlu, ruhunuza detoks yapma özelliğine sahip. Evinize yaprak ve kuş seslerinden başka hiçbir ses girmemesi için de çocuk oyun ve spor alanları, özel bir bölgede konumlanıyor.

Mesa Orman Sosyal Alanlar

Saklı bir dünya, benzersiz bir koşu parkuru.

Yeniden düzenlenen çevre kurgusuyla Mesa Orman, konutların trafik ve anayol gürültüsüne uzak, ormana yakın mesafede konumlanması ile adeta saklı bir dünya sunuyor.

Mesa Orman Sosyal Alanlar

Farklılıklarla dolu sosyal hayat.

Mesa Orman'ın sosyal tesisi, sizi benzersiz ayrıcalıklarla tanıştırıcak. Ailenizle eğlenceli vakit geçirebileceğiniz, komşularınızla keyifli sohbetlerin tadını çıkarabileceğiniz, içerisinde dinlenme ve çalışma alanları yer alan sosyal tesis, kendinize ayırdığınız her anın dolu dolu geçmesini sağlayacak.

Teras ve bahçelerinizde dilediğiniz gibi misafirlerinizi ağırlayabilir, orman havası eşliğinde kitabınızı okuyabilir, açık havada yoga yapabilir ve günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Mesa Orman Sosyal Alanlar

Zengin Sosyal Olanaklar

Yüzme Havuzu
Çocuk Oyun Alanları
Fitness Merkezi
Basketbol Sahası
Yürüyüş ve Koşu Parkurları

Mesa Orman Sosyal Alanlar Mesa Orman Sosyal Alanlar Mesa Orman Sosyal Alanlar Mesa Orman Sosyal Alanlar